Představení projektu

Kapka Naděje


Kapka naděje se pyšní hned několika zajímavostmi. V České republice patří mezi nejstarší nadace a za dobu svého působení pomohla dětským pacientům s poruchou krvetvorby a nádorovými onemocněními částkou více než 180 milionů korun. Žena, která o celé odstartovala, Vendula Pizingerová, je současně prezidentkou Kapky naděje. K založení nadačního fondu ji vedla nemoc dvouleté dcery. Během léčby totiž zjistila, jak nedostatečná přístrojová a psychosociální vybavenost ve zdravotnictví je. I přesto, že její dcera svůj boj s leukémií prohrála, rozhodla se nadále podporovat a pomáhat nemocným dětem, což v roce 2000 zpečetila založením nadačního fondu.

 

Známý nadační fond podporuje celá řada slavných osobností českého šoubyznysu i partnerské značky podporující nadační fond pravidelným ročním příspěvkem. Rozhodnete-li se také podpořit Kapku naděje, můžete si zakoupit originální dárky, poslat dárcovskou SMS zprávu, popřípadě přispět finanční částkou.

 

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Projekty


Jestliže vás zajímá, kde Kapka naděje aktuálně pomáhá, prohlédněte si projekty, kterým se věnuje.

Uznání


Kapka naděje rovněž obhájila svůj úspěch a získala prestižní, nezávislé ocenění Superbrands pro rok 2019. Jedná se o velmi uznávanou globální autoritu v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Aby vám neuteklo nic z toho, co právě Kapka naděje připravuje a realizuje, sledujte projekt i jeho úspěchy!

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k nám


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *