Představení projektu

Nadace Terezy Maxové


Nadace Terezy Maxové má jedno hlavní poslání, a to umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Patronka a zakladatelka nadace, bývalá modelka Tereza Maxová, pomáhá opuštěným dětem již od roku 1997, kdy začala se svou charitativní činností. Celou myšlenku rozpoutala jediná návštěva kojeneckého ústavu. Díky její odhodlanosti a touze pomáhat osamělým dětem dokázala vytvořit nadaci, v níž se soustředí na prevenci, podporu náhradního rodičovství i kompenzaci nedostatků ústavní výchovy.

Součástí podpory jsou například terénní práce, asistenční a konzultační služby, popřípadě terapie snažící se o změnu systému. Konkrétnost, efektivita a transparentnost se staly klíčovými pilíři práce nadace. Děti vyrůstající v kojeneckých ústavech a dětských domovech potřebují kvalitní vzdělání i důraz kladený na všestranný rozvoj. Proto se nadace snaží také o jejich rovné příležitosti k zapojení do běžného života.

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Strašák jménem ústavní výchova


Alarmující číslo 24 000 – přesně tolik dětí je v Česku stále odkázáno na ústavní výchovu. Svým zájmem o tuto problematiku můžete přispět a mnohé změnit, o to se také snaží nadace Terezy Maxové.

Teribear hýbe Prahou


V nadaci Terezy Maxové se stále něco děje. Podívejte se na aktuální události a zaregistrujte se na Teribear hýbe Prahou aneb prima den s medvědem. Tato sportovně-charitativní akce je určená opravdu všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Za každý kilometr načtený na vašem čipu bude věnováno třicet korun na vámi vybraný příběh dětí.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k nám


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *