Představení projektu

Nadace Krása pomoci


Nadace Krása pomoci se řadí mezi poměrně mladé organizace. Byla založena v roce 2008, během svých deseti let působnosti do roku 2018 uvádí, že rozdělila mezi neziskové organizace pomáhající seniorům více než 30 milionů korun, je členem Help Age International, asociace společenské odpovědnosti a Fóra dárců. Nadace Krása pomoci cílí na spokojenost seniorů a umožňuje jim kvalitní a důstojný život v domácím prostředí. Hlavními hodnotami je pozitivní stárnutí, důstojný život v domácích podmínkách i lidskost a důvěra, jež je často ke starým lidem zatracována.

Předsedkyní správní rady a také aktivistkou je česká topmodelka, Taťána Gregor Brzobohatá. Chcete-li pomáhat, využijte možnost jednorázové i pravidelné finanční pomoci, popřípadě navštivte – eshop, kde naleznete originální dárky s logem nadace Krása pomoci. Pokud vás láká spíše dobrovolnická činnost, věnujte svůj čas a energii seniorům, můžete jim tak zpříjemnit den u nich doma či v domově důchodců a najít moudrého přítele.

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Aktuálně u nás


Zajímají vás hlavní projekty nadace Krása pomoci? Pak navštivte jejich stránky a sledujte aktuální dění.

Zlatá práce


Kromě svého klíčového projektu Doma bez obav, rozjela nadace také projekt Zlatá práce, jež pomáhá lidem od padesáti let najít vhodné zaměstnání, kde uplatní nabyté zkušenosti a praxi.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k nám


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *