Představení projektu

Nadační fond Karolíny Plíškové


Ten kdo fandí tenisu a zároveň oceňuje dobročinné aktivity, bude nadšený nadačním fondem Karolíny Plíškové. I přesto, že funguje teprve dva roky, pomohl už řadě lidí. Během dvou let rozdala Karolína stovky tisíc korun, částka putovala třeba na Kliniku dětské a onkologie a hematologie či na Fond ohrožených dětí Klokánek. Každoročně jedna z nejlepších světových tenistek pořádá řadu aktivit jménem svého nadačního fondu. Je připravena pomáhat nejen dětem, dobročinným institucím, ale též ohroženým zvířatům a všude tam, kde je potřeba.

Teprve dvacetisedmiletá profesionální tenistka má na svém kontě řadu úspěchů. Ve svém týmu má trenéra, fyzioterapeuta i svého manžela, Michala Hrdličku, který vystupuje zároveň jako manažer. Od května 2019 získala spolupráci na plný úvazek s trenérkou Conchitou Martinez, jejíž práci si Karolína velmi pochvaluje. Jako tenistka vyniká v krizových situacích, kdy dokáže podat bravurní výkon.

Zapojte se také


4
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

42
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Co se děje


Nejen sportovním fanouškům by neměly uniknout zajímavé eventy, jež v rámci nadace Karolíny Plíškové zakladatelka připravuje.

Díky Karolíně k moři!


V roce 2018 poslala prostřednictvím své nadace Karolíny Plíškové děti s vyléčenou onkologickou nemocí k moři, věnovala 150 tisíc korun na dobrou věc a i letos se můžeme těšit na dobročinnou aktivitu světové tenisové špičky.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k nám


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *