Představení projektu

MyFairLandia


KDO JSME
Jsme sociální síť, která propojuje firmy i jednotlivce s těmi, kterým by se mělo pomáhat. Fandíme úspěšnému byznysu, férovému jednání a ochotě pomoci těm, kteří pomoc potřebují. Držíme se hesla, že každý dobrý skutek by měl být náležitě odměněn. Chceš s námi rozdávat radost a čerpat spousty výhod, které Ti MFL nabízí? Přidej se k nám! t
CO DĚLÁME
Kromě toho, že hledáme úspěšné lidi s chutí a odvahou pomáhat druhým, snažíme se také lidem ukázat, že dobrý skutek není jen záležitostí vánočních svátků. Podle nás by si lidé měli pomáhat bez ohledu na roční dobu. Nikdy totiž nevíme, kdy se podobná pomoc bude hodit třeba zrovna nám.
Proto dáváme prostor neziskovým organizacím, aby u nás mohly zveřejňovat způsoby, jakými jim společně můžeme pomáhat. Stejný prostor dáváme i firmám a jednotlivcům, kteří mohou prostřednictvím akčních nabídek poptávat nové zaměstnance, zaměstnavatele, prodávat své produkty atd. Vše je zařízeno tak, aby z toho vždy koukal nějaký ten dobrý skutek.
JAK TO DĚLÁME
V první řadě tak, že jsme vytvořili místo, kde se mohou potkávat lidé z úspěšných firem, začínajících byznysů či neziskových organizací. Místo, kde mají všichni stejné šance pomáhat a dostávat pomoc nazpátek. Místo, kde může každý najít přesně to, co hledá, ať už jde o nové zaměstnance, práci, přátele, výhodné produkty anebo “jen” dobrý pocit z dobrého skutku. Více se dočteš tady: https://www.myfairlandia.com/page/jak-to-funguje
PROČ TO DĚLÁME
Děláme to hlavně proto, abychom ukázali, že svět není černobílý. Že i velké a úspěšné firmy se starají o dobro ve společnosti. Že každá nezisková organizace si zaslouží být vidět. Že spojení lidí se společnou vizí hezčího světa pro nás není jen prázdnou frází.
PŘIDEJ SE K NÁM!
Chceš mít i Ty možnost odměňovat se za dobré skutky? Pokud jsme Tě zaujali, budeme rádi, když se zdarma zaregistruješ do sítě MFL a pomůžeš nám měnit svět. A věř, že tu určitě najdeš i to, o čem ani netušíš, že hledáš.

Zapojte se také


4
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

42
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Čím žijeme


Dej nám o sobě vědět

Přidej se k nám


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *