Představení projektu

My Fair Landia


Síť My Fair Landia propojuje lidi, kteří společně sdílí vizi radostnějšího světa a fér obchodem pomáhají potřebným. Zapojené firmy zde nabízí své zboží a inzerují dobrou práci. Uživatelé si nakupují to, co právě potřebují anebo nachází skvělé zaměstnání. Část provize z transakcí realizovaných v síti putuje na dobročinné projekty, které zde mohou stejně jako všichni ostatní prodávat, nakupovat a získávat nové spojence. Zapoj se i ty, ať už jsi uživatel, firma nebo projekt a pomoz nám tvořit z našeho světa skvělé místo pro život.

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

4
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Čím žijeme


Inspirujeme


Tvoříme inspirativní blog pro lidi, kteří mají rádi přírodu, milují život a nechybí jim chuť podílet se s námi na radostnější verzi našeho společného světa. Píšeme o těch, kteří nám jdou příkladem a přinášíme nápady, jak může každý z nás zlepšit svůj osobní život tak, aby byl spokojený, úspěšný a užitečný. Tak čti blog, ať žiješ fér.

Pomáháme projektům, které mění svět


Obětavost, soucit a solidarita dokáží zázraky. Lidé za dobročinnými projekty jsou skutečnými hrdiny, kteří přináší světlo do života potřebných. Věříme, že být užitečným a prospěšným členem společnosti dokáže každý, pokud se mu to umožní. Proto je tu síť My Fair Landia, která propojuje fér firmy, fér lidi a fér projekty do mocného trojlístku. Přidej se i ty.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k MyFairLandia


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *