Představení projektu

Lékaři bez hranic


Humanitární zdravotnická organizace Lékaři bez hranic s celosvětovým působením poskytuje odbornou lékařskou pomoc lidem v nouze a to ve více než 70 zemích světa. Jedná se zejména o chudé a válkou či přírodními katastrofami postižené země, kde chybí základní zdravotnická péče. Kromě toho, že do svých řad neustále hledají dobrovolníky a pracovníky pro mise v zahraničí, snaží se také šířit osvětu o práci organizace v krizových oblastech a získávat finanční příspěvky.

Základní hodnotou humanitární organizace je nezávislá, neutrální a nestranná zdravotnická pomoc tam, kde je potřeba. Každoročně Lékaři bez hranic posílají až 3 500 mezinárodních pracovníků do rizikových oblastí, aby pomáhali se zdravotní péčí dětí i dospělých. Lékaři bez hranic působí v Asii, Africe, Evropě i latinské Americe. Jejich působení čítá více než 70 zemí, jež se perou s chudobou, živelnými pohromami anebo válečnými stavy.

Zapojte se také


5
podporovatelů

250.00 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Zůstaňme ve spojení


Nenechte si ujít aktuální zprávy o projektech Lékaři bez hranic a připravovaných misích. Ve svých aktualitách představují projekty, kde zasahují. Ať už to jsou situace z válečných zón či místa zdevastovaná přírodními katastrofami anebo uprchlické tábory.

Mosambik


25. dubna 2019 obletěla celý svět zpráva o tom, co se stalo v Mosambiku. Udeřil zde ničivý cyklon Kenneth, zpustošil několik měst a řadě vesnic hrozí záplavy. I zde pracují Lékaři bez hranic, analyzují škody, zajišťují potřeby tamních obyvatel a poskytují základní pomoc.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k nám


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *