O nás


Kdo jsme

Jsme partnerská síť pro všechny, kdo se snaží žít fér.

Co děláme

Spojujeme:

  1. Byznys
  2. Dobročinnost - finančně podporujeme dobročinné organizace
  3. Osobní angažovanost - např. třídění a omezování odpadu, darování krve apod.

Dáváme prostor dobročinným organizacím, aby skrze nás mohly oslovit co nejširší publikum a ukázat mu, kde všude je jeho pomoc potřeba. Prostor ovšem dáváme i férovým firmám, kterým, stejně jako nám, záleží na dobru ve společnosti. Právě tyto firmy u nás mohou hledat nové zaměstnance nebo nabízet své produkty.

Jak to děláme

Vytvořili jsme místo, kde se mohou potkávat lidé z úspěšných firem, začínajících byznysů a dobročinných organizací. Místo, kde mají všichni šanci pomáhat a dostávat pomoc nazpátek. Místo, kde může každý najít přesně to, co hledá, ať už jde o nové zaměstnance, práci, přátele, výhodné produkty anebo “jen”  pocit z dobrého skutku. Jsme platformou a inspirací pro aktivity s férovým základem. Více se dočteš v sekci Jak to funguje.

Třetí krok
Druhý krok

Proč to děláme

Děláme to hlavně proto, abychom ukázali, že svět není černobílý. Že i velké a úspěšné firmy se starají o dobro ve společnosti. Že každá nezisková organizace si zaslouží být vidět. Že spojení lidí se společnou vizí hezčího světa pro nás není jen prázdnou frází.

Přidej se k nám

Chceš mít i Ty možnost odměňovat se za dobré skutky? Pokud jsme Tě zaujali, budeme rádi, když se zdarma zaregistruješ do sítě MFL a pomůžeš nám měnit svět.

Třetí krok