FAQ


Jak můžu někomu ve zkratce popsat projekt MFL?

Řekni, že jsme partnerská síť, která propojuje firmy i jednotlivce s těmi, kterým by se mělo pomáhat. Fandíme úspěšnému byznysu, férovému jednání a ochotě pomoci těm, kteří pomoc potřebují. Nezapomeň mu poslat odkaz na naše webovky, kde všechny tyhle informace najde.

Musím za členství v MFL platit?

Nemusíš. Tvůj osobní profil Ti bude k dispozici vždycky úplně zdarma. Platby přicházejí na řadu až ve chvíli, kdy se do MFL rozhodneš přivést svoji firmu a budeš ji chtít propagovat pomocí akčních nabídek. O tom, jak na pracovní/obchodní nabídky a s nimi spojené poplatky se dozvíš v sekci Jak to funguje PRO FIRMY.

Jaké výhody mi členství v MFL přinese?

V první řadě budeš mít na dosah spousty nabídek. Ať už sháníš práci, zaměstnance, zákazníky, výhodné produkty anebo přátele, u nás najdeš vše na jednom místě. Navíc můžeš svou aktivitou pomáhat neziskovým organizacím, a to jak finančně, tak třeba osobní účastí na veřejných akcích.

Když přispěju neziskovkám nějakou částku, účtuje si MFL provizi?

Ne, z příspěvků neziskovým organizacím si MFL neúčtuje ani haléř. Z Tvé částky se odečtou pouze náklady na platební bránu, které se ale pohybují v jednotkách korun.

Nevidím na MFL svoji oblíbenou neziskovku. Existuje způsob, jak ji k vám přivést?

Pokud mezi neziskovkami nenajdeš tu svoji, nezoufej. Buď se na ni můžeš obrátit a představit jí MFL z Tvého pohledu, anebo nám napiš na e-mail a my její zástupce rádi zkontaktujeme.

Když zakoupím produkt přes MFL, kolik peněz z nákupu půjde na dobrou věc?

V tomhle případě záleží na tom, jakou prodejce určí provizi. Z té jde pak 25% na neziskovku, kterou si při vstupu do MFL vybereš. Zbylých 75% provize jde MFL na provoz projektu, aby všechno klapalo a šlapalo tak, jak má.

Při registraci jsem si vybral/a neziskovku, ale rád/a bych pomáhal/a i jiné. Je to možné?

Samozřejmě, výběr neziskovky si v nastavení profilu můžeš kdykoli jednoduše upravit.

Zaručí mi členství v MFL, že zde najdu jen slušné zaměstnance nebo zaměstnavatele?

Členství v MFL bohužel není zárukou, ale pouze doporučením. Určitě ale spoléháme na to, že lidé, kteří se k nám přidají, s námi sdílejí podobné vize a cíle.

Jak se MFL liší od ostatních sociálních sítí typu Facebook nebo Instagram?

V MFL fandíme lidem, kteří chtějí ze světa dělat hezčí místo. Nejsme síť sociální, ale partnerská, lišíme se tedy hlavně tím, že jsme našli způsob, jak propojit úspěšné lidi a firmy s neziskovými organizacemi a dát tak všem stejnou příležitost pomáhat a odměňovat se za dobré skutky.
Podrobnější informace najdeš v sekci O nás.