Nabídku si právě prohlíží 18 uživatelů.

Ubytování v rekreačním středisku Centrum Česká Kanada!

Prodejce: Chata.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Ubytování v rekreačním středisku Centrum Česká Kanada!

Objevte skvělé ubytování v rekreačním středisku Centrum Česká Kanada a užijte si dovolenou s rodinou či přáteli uprostřed krásné přírody! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze My Fair Landia věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na My Fair Landia podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Už víte, kam si letos vyrazíte odpočinout? Užijte si parádní dovolenou s rodinou či přáteli v rekreačním středisku Centrum Česká Kanada v Jižních Čechách! Rekreační středisko s celkovou kapacitou 288 osob disponuje ubytováním v chatkách, bungalovech či apartmánech. Z širokého výběru si vybere opravdu každý. Kromě krásné okolní přírody na Vás čeká staročeská restaurace, fitness centrum, terasa s grilem, hřiště na fotbal, plážový volejbal nebo petanque a mnoho dalšího. Navíc 1,5% z ceny Vašeho nákupu podpoříte dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Chata.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Chata.cz
IČO: 27711021
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: rezervace@chata.cz
JAK TO FUNGUJE

My Fair Landia je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje My Fair Landia.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY