Nabídku si právě prohlíží 19 uživatelů.

Parádní ubytování v rodinných apartmánech s bazénem v Jižních Čechách!

Prodejce: Chata.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Parádní ubytování v rodinných apartmánech s bazénem v Jižních Čechách!

Vyrazte s rodinou či přáteli za odpočinkem do Jižních Čech a užijte si skvělé ubytování v rodinných apartmánech Dajan! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze My Fair Landia věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na My Fair Landia podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Hledáte vhodné ubytování pro rodinnou dovolenou? Objevte apartmány Dajan v Jižních Čechách! Chalupa s celkovou kapacitou 17 osob se skládá celkem ze 3 samostatných apartmánů vybavených ložnicemi, kuchyní a sociálním zařízením. Na oplocené rozlehlé zahradě je pro Vás připraven zapuštěný bazén, ping pongový stůl, ruské kuželky a chatka s elektrickými šipkami. Navíc 1,5% z ceny Vašeho nákupu podpoříte dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Chata.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Chata.cz
IČO: 27711021
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: rezervace@chata.cz
JAK TO FUNGUJE

My Fair Landia je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje My Fair Landia.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY