Nabídku si právě prohlíží 9 uživatelů.

Pronájem apartmánů v Jižních Čechách až pro 18 osob!

Prodejce: Chata.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Pronájem apartmánů v Jižních Čechách až pro 18 osob!

Hledáte ubytování s velkou kapacitou? Objevte apartmány Studený pramen v Jižních Čechách a užijte si skvělou dovolenou uprostřed krásné přírody! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze My Fair Landia věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na My Fair Landia podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Už víte, kam vyrazíte s rodinou či přáteli za odpočinkem? Nenechte si ujít skvělé ubytování v apartmánech Studený pramen v Jižních Čechách. Chalupa s kapacitou 18 osob se skládá celkem ze 3 samostatných apartmánů. Všechny apartmány jsou vybaveny ložnicemi v podkroví, sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. Venku je pro Vás připraveno zastřešené posezení a klasické ohniště. Navíc 1,5% z ceny Vašeho nákupu podpoříte dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Chata.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Chata.cz
IČO: 27711021
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: rezervace@chata.cz
JAK TO FUNGUJE

My Fair Landia je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje My Fair Landia.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY