Představení společnosti

Astratex.cz


Každá žena se chce cítit krásná a sebevědomá. Vypadat dobře je možná snazší, než si myslíte. Začněte u spodního prádla a uvidíte, jak rychle získáte chybějící sebevědomí v každé situaci. Ať už potřebujete vhodnou podprsenku pod košili do kanceláře, titěrné kalhotky na romantický večer ve dvou anebo noční prádlo pro komfortní a nerušený spánek. To vše a mnohem víc má pro vás v nabídce Astratex. Tato společnost se věnuje prodeji spodního a nočního prádla od roku 2000.

Zpočátku fungovala jako tradiční zásilkový obchod, postupně si vybudovala stabilní pozici a dostala se do popředí zájmu zákazníků. Dnes vystupuje jako špičkový e-shop s širokým výběrem kvalitního spodního prádla pro celou rodinu. V nabídce nechybí ani plavky a noční prádlo. Samozřejmostí je bezpečný nákup mnoha velikostí kalhotek, podprsenek i košilek a pyžam. Firma Astratex si připravila řadu zajímavých služeb pro zákazníky. Využít můžete poradnu i online výměnu.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Astratex.cz
Jugoslávská 15
Náchod
54701
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Novinky v Astratexu


Astratex si pro své zákazníky připravuje vždy něco nového. Sleduje aktuální trendy, pracuje s lichotivými střihy i kvalitními materiály a sází na přední značky prádla a plavek.

Věrnostní klub


Pro věrné zákazníky má Astratex v nabídce také věrnostní systém opravňující k výhodnějšímu dalšímu nákupu s výraznou slevou. Využít lze též třeba dárkový šek anebo uplatit slevový kód, a získat tak zboží ještě levněji!

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Astratex.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *