• ASKO NÁBYTEK - pro domov takový, jaký ho chcete mít!

Představení společnosti

Asko nábytek


Již od roku 1991 má ASKO – NÁBYTEK tradici v prodeji nábytku na českém trhu. Ve zmiňovaném roce byla otevřena první prodejna v Praze a okamžitě se setkala s obrovským úspěchem. Ten přetrvává i nyní, kdy má ASKO – NÁBYTEK celkem 13 obchodů. Již více než deset let má značka také online e-shop s doručením po celé České republice. Kromě toho si můžete nábytek a další bytové doplňky a vybavení vybrat online a nechat doručit na vámi zvolenou prodejnu, kde zboží jednoduše zaplatíte a převezmete.

ASKO – NÁBYTEK klade důraz na spokojenost, proto neustále vylepšuje své služby a upravuje prodejny podle aktuálních trendů. Prodejny působí vzdušně, vzhledově příjemně a pro zákazníky je připraven také ochotný personál slibující poradenství. Průměrná plocha obchodů ASKO – NÁBYTEK je okolo 6 000 metrů čtverečných. Výhodou konceptu obchodů ASKO – NÁBYTEK je všestrannost pro náročné klienty i zákazníky zařizující své první bydlení.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Asko-nábytek
Nákupní 444/6
Praha
102 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Co je u nás nového


Pokud patříte mezi příznivce kvalitního nábytku s ohledem na trendy, nesmíte si nechat ujít aktuality ASKO – NÁBYTEK. Společnost průběžně představuje také akční produkty, sezónní kolekce a novinky, které vám nesmí uniknout.

Výprodeje


Stejně tak stojí za zmínku kategorie výprodeje, díky níž nakoupíte parádní kousky z ASKO – NÁBYTEK za atraktivní cenu a to z důvodu ukončení výroby dané série či posledních zbývajících kusů.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Asko-nábytek


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *