• Answear - to je nakupování bez omezení

Představení společnosti

Answear


Jen si představte, jak by bylo krásné oblékat luxusní módní kousky podle aktuálních trendů a přitom nevytáhnout paty z domova. Je to snadné, stačí navštívit webové stránky obchodu Answear a vybírat mód pro ni, pro něj i pro ty nejmenší online za parádní ceny! Answear doslova miluje módu! Multibrandový online obchod s módou zahájil svou činnost již v roce 2014 a dnes je v hledáčku všech věkových skupin. Spolupracuje s řadou světově uznávaných značek i oblíbenými a cenově dostupnými jmény.

Byť se specializuje na módu pro ženy, muže a děti, mezi 200 módními značkami z celého světa naleznete též vkusné doplňky a obuv. Answear připravuje nabídku na základě ročního období a díky tomu jde ruku v ruce s trendy. Answear se nebojí barev, střihů ani extravagance, proto si z nabízených velikostí a typů oblečení vybere skutečně každý. Ať už to bude halenka do práce, šaty na pláž či kraťasy na sport.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Answear
Orlovská 162/803
Ostrava-Heřmanice
71300
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Letní trendy


Léto je za dveřmi a Answear nabízí už nyní výjimečné modely za lepší cenu! S Answear ušetříte a zároveň budete královnou pláže. Díky přehlednému řazení velikostí, značek a barev si svůj model najdete během chvilky.

Novinky online


Chcete vědět, co se právě nosí? Pak navštivte online obchod s nejžádanějšími značkami a oblečte se přesně tak, jak diktují přední módní návrháři. Budete překvapeni, jak pohodlné a cenově dostupné může online nakupování být!

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Answear


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *