Představení společnosti

Alpine Pro


Oblíbená sportovní značka ALPINE PRO vznikla pod taktovkou zakladatelů Václava Hrbka a Vladislava Fedoše. Jejich cílem bylo vytvořit rozhodující značku na českém trhu, která bude řešením pro sportovní i outdoorové vybavení, doplňky i obutí. Podařilo se a ALPINE PRO patří mezi oblíbené a velmi žádané značky napříč věkovými kategoriemi. V sortimentu nezapomíná ani na děti a podstatné příslušenství a doplňky.

Moderní a stylová značka ALPINE PRO je připravena nabídnout zákazníkům špičkové materiály, precizní modely s řadou funkčních vychytávek a také velikostí. Designéři pracují s inovativními materiály a sledují aktuální trendy, díky tomu jde značka ruku v ruce nejen s praktičností, ale především všestranným využitím. Sportovní módu doplňují elegantní kousky do města i kanceláře. Po celý rok jsou pro zákazníky připravovány nové, unikátní kolekce oblečení a obuvi pro děti i dospělé. V sortimentu si na své přijdou milovníci cyklistiky, běhání, horské turistiky, lyžování i malí a velcí výletníci.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Alpine Pro
Kodaňská 1441/46
Praha
10100
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Aktuálně u nás


Sledováním stránek ALPINE PRO neztratíte přehled o aktuálních kolekcích, výprodejích a dalších akcích po celé republice.

Náš věrnostní program


Velmi výhodný je také věrnostní program ALPINE PRO, díky němuž získáte speciální bonusové vouchery za nákupy a body, které následně proměníte za voucher. Věrnostní program vám rovněž zajistí exkluzivní nabídky a pozvání na zajímavé akce.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Alpine Pro


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *