• Drogerie a kosmetika z pohodlí domova

Představení společnosti

Ageo.cz


Ageo patří mezi úspěšné projekty skupiny RAM Internet Ventures, a cílí zejména na online prodej drogerie a domácích potřeb. Ať už to jsou prostředky pro čištění a mytí domácnosti, vybavení do koupelen a základní hygienická péče, vše jednoduše nakoupíte online, aniž byste museli kamkoliv chodit anebo sledovat slevové akce, protože Ageo připravuje stále nové, unikátní cenově výhodné nabídky. V sortimentu samozřejmě nechybí speciální produkty určené pro muže, ženy i děti. Stejně tak pohodlně nakoupí majitelé domácích mazlíčků či vyznavači bio a eko přípravků pro domácnost i osobní hygienu. V nabídce přirozeně najdete také parfémy a velká, ekonomická balení, která jsou nejen praktická, ale zároveň cenově výhodná.

Díky silné pozici na trhu v online prodeji si Ageo může dovolit neustále rozšiřovat svůj sortiment nabízeného zboží. Aktuálně přidává například produkty pro zdraví – pro sportovce, děti i podporu zdraví a hubnutí.

Základní informace

Počet zaměstnanců: unknown
Kde nás najdete
Ageo.cz
Politických vězňů 911/8
Praha
11000
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Kvalita za fajn ceny


Sledujte webové stránky Ageo a neunikne vám žádná speciální a výhodná nabídka! Potěšeni budou všichni členové rodiny. Ageo prodává zboží pouze od ověřených dodavatelů, u nichž si může dovolit stlačit ceny co nejníže, aby byl každý nákup maximálně výhodný.

Akční nabídka


Využijte akční nabídku a získejte vzorky i produkty zdarma navíc ke své objednávce. Aktuální akce naleznete přímo na webových stránkách, kde si zaručeně vybere každý.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Ageo.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *