Představení společnosti

BOLF.CZ


Bolf.cz se již několik let orientuje na prodej pánského oblečení, k němuž postupně přibyla též dámská móda a oděvy pro dětské zákazníky. Díky zkušenostem v e-commerce a online prodeji se řadí mezi stabilní e-shopy s atraktivní nabídkou zboží pro celou rodinu, sportovního oblečení a speciálních akce včetně výprodeje. Bolf.cz sází především na perfektní zákaznický servis, profesionální kontakt a image, což dokazuje rostoucí skupina věrných zákazníků i věrohodnost firmy. U Bolf.cz můžete za zboží platit online, bankovním převodem, popřípadě dobírkou a využít dopravy zdarma při nákupu nad tisíc korun. Součástí jsou rovněž ověřené recenze a parádní slevy a bonusy pro věrné zákazníky.

Na webových stránkách můžete sledovat stav objednávky, vyřídit reklamaci anebo nakoupit dárkový poukaz pro své blízké, jimž sortiment Bolf.cz přirostl k srdci. Co rozhodně uvítá každý zákazník, je přehledný módní průvodce, díky němuž si jednoduše vyberete správnou velikost.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Bolf.cz/Bolf Sp. z o.o. Sp.k.
P.O.BOX č.25/Okružní 1260
Frýdlant v Čechách
46401
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Nevíte, co je to blejzr?


Bolf.cz na svých stránkách představuje praktický slovníček módních pojmů, kde zjistíte, co se aktuálně nosí, jak se dneska řekne rovně střiženým nohavicím a co jsou největší módní trháky. Vybrat si navíc můžete z ležérní až casual módy vhodné do pracovního prostředí, sportovní a aktivní módy s funkčními vlastnostmi a stejně tak elegantní kousky pro obchodní večeře nebo noblesnější oslavy. Nepřehlédněte aktuální slevy a výprodejové akce a stejně tak nejnovější kolekce od předních značek v online obchodu.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k BOLF.CZ


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *