Jak na přírodní vánoční dekorace?

Na štědrovečerním stole se nejlépe vyjímá tradiční svícen z jablka a není nic krásnějšího, než věnec z chvojí. Přírodními dekoracemi snížíte zátěž životního prostředí.

Kytice pro Evy  - Zlatavé doteky vánoc

Nádherná kytice z živých květin ve zlato-bílém provedení působí svátečně a honosně. Evy jistě ocení výrazné květy majestátních bílých lilií v kombinaci se zlatými doplňky. S touto kyticí zanecháte dobrý dojem při všech příležitostech v období Vánoc a kromě toho je možné živé květiny po zvadnutí přirozeně recyklovat. Zlatavé doteky vánoc vám dodá Fleurop.

Vánoce v květináči - Hvězdy štěstí

Pošlete přizdobené vánoční hvězdy štěstí blízkým a milovaným a dejte jim najevo, že na ně myslíte. Slova poděkování a vyjádření lásky budou jistě krásným doplňkem k této oblíbené vánoční pokojové rostlině. Stejně tak se hodí i na váš štědrovečerní stůl a potěší i obchodní partnery. Stačí si objednat v síti floristů Fleurop. Až hvězda doslouží, hodíte ji do bio-odpadu a to bude váš nejlepší dárek pro matku přírodu.

Chvojí a křížaly aneb Advent v červeném

Radostné očekávání kouzelného štědrého večera je opět tady. Adventní věnec z chvojí zdobený křížalami, skořicí a šiškami vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru. Za svitu svíček si vzájemně popřejte to nejlepší a po vánocích pak vrátíte věnec z přírodních materiálů zpět do země. Za odměnu vám z ní do roka a do dne vyroste nový, protože takový už je koloběh přírody.


Kupón
INZERCE: Tip na nákup
Vyprší za 2 dní
Sleva 20% na dámskou módu Tommy Hilfiger!
Sleva 20% na dámskou módu Tommy Hilfiger!